Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
AUDIOPLAY KATALOG ŚWIĄTECZNY

https://publuu.com/flip-book/8611/20620/page/1

Szybki kontakt

603-050-656

sklep@musicton.pl

Czynne Pn-Pt
10:00-18:00

ZAKUPY NA RATY

Umożliwiamy Państwu zakup ratalny poprzez Credit Agricole Raty. Mogą Państwo zawrzeć umowę ratalną on-line, oraz stacjonarnie w siedzibie naszej firmy

Credit Agricole Bank Polska S.A

Szczegóły na temat udzielania kredytu ratalnego można znaleźć pod adresem: www.credit-agricole.pl.

 

JBL IRX ONE

Credit Agricole Raty

Na stanie: 0 Brak

Czas dostępności: Dostępność na telefon

Producent: JBL Profesional

Opis produktu JBL IRX ONE

 

JBL Professional IRX ONE

HARMAN Professional Solutions, światowy lider w dziedzinie technologii audio, wideo, oświetlenia i sterowania, przedstawia niezwykle łatwy w użyciu system PAJBL Professional IRX ONE. Jest on wyposażony w zaawansowany pakiet akustyczny, 3-kanałowy mikser i strumieniowe przesyłanie dźwięku Bluetooth 5.0.

Konstrukcja IRX ONE to efekt wieloletniego doświadczenia w produkcji sprzętu audio. Wyposażona w sześć 2-calowych przetworników wysokich częstotliwości, sekcja średnio-wysokotonowa, zapewnia wyjątkową klarowność, szeroki sweet spot i płynne pokrycie od przodu do tyłu. Dodatkowo, 8-calowy głośnik niskotonowy wykorzystuje konstrukcję bass-reflex, zapewniając dokładne przenoszenie niskich częstotliwości od 40 Hz.

Zaprojektowany, aby zaspokoić potrzeby różnorodnych użytkowników, IRX ONE zawiera wygodny 3-kanałowy mikser z obsługą najpopularniejszych typów połączeń, a także zintegrowaną kultową funkcję automatycznego tłumienia sprzężeń dbx (AFS) i system Ducking.

Cechy produktu:

  • Zaawansowana technologia akustyczna i płynne pokrycie

Koncertowa matryca IRX ONE w kształcie litery C zawiera sześć 2-calowych przetworników wysokich częstotliwości, które zapewniają płynne pokrycie, bogatą klarowność i szeroki sweet spot. IRX ONE wyposażono w 8-calowy głośnik niskotonowy z konstrukcją bass-reflex, aby zapewnić niskie pasmo przenoszenia do 40 Hz.

  • Ergonomicznie zoptymalizowana konstrukcja

Łatwy do przenoszenia jedną ręką, IRX ONE ustawia się w ciągu kilku sekund. Ergonomicznie zoptymalizowany uchwyt do przenoszenia minimalizuje obciążenie nadgarstka. Dodatkowo, elementy dystansowe kolumn i sekcja średnio-wysokotonowa wygodnie mieszczą się z tyłu IRX ONE.

  • Prosty w zarządzaniu 3-kanałowy mikser

IRX ONE posiada 3-kanałowy mikser, który obsługuje najpopularniejsze połączenia, w tym wejścia ¼" i XLR z dołączonym zasilaniem phantom 48V i zbalansowanym wyjściem miksowania ¼". Automatyczne tłumienie sprzężeń dbx (AFS), 5 presetów EQ i Soundcraft audio ducking zapewniają profesjonalne wrażenia.

  • Zintegrowane strumieniowe przesyłanie dźwięku Bluetooth 5.0

Wykorzystując najnowszy chipset Bluetooth 5.0, IRX ONE zapewnia doskonałą jakość dźwięku i przesyłanie strumieniowe na duże odległości.

  • Mobilność bez wysiłku

Ważący zaledwie 15,5 kg IRX ONE posiada wytrzymałą i lekką obudowę. Jest łatwy w obsłudze i transporcie dla jednej osoby. Dzięki temu zapewnia możliwość tworzenia występów i prezentacji w dowolnym miejscu i czasie.

  • Stworzone z myślą o trwałości

IRX ONE został zbudowany z myślą o długotrwałej wytrzymałości, która obejmuje rygorystyczny 100-godzinny test obciążeniowy i pełną trzyletnią gwarancję.

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
:

Produkty powiązane z produktem JBL IRX ONE