Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję

Procesor programowy IK T-Racks3

Na stanie: 0 Brak

Czas dostępności: Dostępność na telefon

Producent: IK MULTIMEDIA

Opis produktu Procesor programowy IK T-Racks3

T-RackS CS Deluxe dostarcza narzędzia, dzięki którym przeniesiesz swoje miksowanie na wyższy poziom. Ma dziewięć modelowanych cyfrowo analogowych procesorów lub cyfrowych procesorów i natychmiast wielokrotnie pomnaża możliwości Twojego studia.

Nie tylko każdy z tych procesorów jest zdumiewający sam w sobie, możesz też otworzyć na raz do ośmiu z nich w programie T-RackS Custom Shop, który ułatwia wypróbowywanie różnych łańcuchów efektów, włączanie i wyłączanie poszczególnych urządzeń oraz zmianę ich kolejności. Ale to tylko jeden ze sposobów, w jaki możesz ich użyć. Możesz także otworzyć wtyczkę T-RackS CS, która oferuje ten sam routing sygnału i elastyczność konfiguracji, co aplikacja, lub otworzyć poszczególne moduły osobno, jako wtyczki. Wtyczki T-RackS CS obsługują wszystkie najważniejsze formaty, w tym VST, RTAS, AAX (32- i 64-bitowy) i Audio Units.
W uzupełnieniu do 9 procesorów otrzymujesz także zestaw T-RackS Metering, który zawiera wybór przydatnych mierników, łącznie z miernikiem wartości szczytowych i RMS, analizatorem widma itp. Może być on otwierany we wtyczce T-RackS lub jako osobna wtyczka w programie DAW.

Spójrzmy na dostępne procesory:
Vintage Tube Compressor/Limiter model 670
Wiesz, że w tej kolekcji dostajesz Świętego Graala? A właściwie „Świętego Graala kompresorów”. Wielu najlepszych producentów i realizatorów określa w ten sposób Fairchild™ 670, ponieważ dodaje on do brzmienia każdej ścieżki coś wyjątkowego, a nasza emulacja oddaje tę dźwiękową magię za ułamek ceny, którą trzeba byłoby zapłacić za ten bardzo rzadki i cenny sprzęt.

Vintage Tube Program Equalizer
W praktycznie każdym większym studiu prawdopodobnie zobaczysz charakterystyczne niebieskie urządzenie z dużymi czarnymi pokrętłami – to Pultec® EQP-1A Program Equalizer. Vintage Tube Program Equalizer korzysta z naszych technologii DSM™ i SCC™, zapewniających wyjątkowo dokładny modeling. Nasz drobiazgowo stworzony model zapewnia wszystkie funkcje oryginalnego urządzenia i niesamowicie dokładną reprodukcję brzmienia.

Opto Compressor
Kompresory optyczne działają na innej zasadzie niż kompresory lampowe lub FET. Poziom kompresji regulowany jest na podstawie źródła światła i czujnika światła. Ten typ układu zapewnia bardzo łagodną, delikatną kompresję, która jest bardziej transparentna niż w przypadku kompresorów, dodających wyraźnego kolorytu, więc w niektórych sytuacjach może być bardziej pożądany. Opto Compressor zapewnia bardzo dokładne odtworzenie układu optycznego kompresora i dostarcza kompresję bez żadnych zniekształceń czy artefaktów.

Brickwall Limiter
Brickwall limiter przydaje się w studiu, ponieważ tworzy barierę, której nie będzie mógł przekroczyć cyfrowy sygnał audio, pozwalając na pogłaśnianie ścieżek bez powstawania cyfrowego przesterowania. T-RackS CS Brickwall Limiter działa w sposób wieloalgorytmiczny i ułatwia ustawienie sumy naprawdę głośno bez „zgniatania” dźwięku. Świetnie nadaje się również do kontrolowania poziomu pojedynczych ścieżek lub szyn w miksie.

Linear Phase Equalizer
Korektor liniowo-fazowy wykorzystuje różne typy algorytmów, pozwalając na ustawienie korekcji, która jest bardziej transparentna i brzmi bardziej naturalnie w porównaniu do standardowego equalizera. Nasz Linear Phase Equalizer oferuje owe brzmieniowe zalety, jest także wyjątkowo elastyczny dzięki sześciu w pełni parametrycznym zakresom, oferującym wybór filtra oraz pokrętła do ustawienia częstotliwości i dobroci (Q).

Classic T-RackS Tube Compressor
Ten moduł jest emulacją analogowego high-endowego kompresora lampowego. Zgodnie z tym, czego można się spodziewać po kompresorze lampowym wysokiej jakości, daje pełne i ciepłe brzmienie, świetnie nadające się zarówno do pojedynczych ścieżek, jak i masteringu. Obok standardowych regulatorów kompresora otrzymujesz pokrętło Sidechain High-Pass Filter, które pozwala na odfiltrowanie niskich częstotliwości, przesyłanych kompresora, oraz pokrętło Stereo Enhancement do ustawiania szerokości obrazu stereo.

Classic T-RackS Clipper
Ten procesor wykorzystuje peak clipping (obcinanie szczytów) zamiast zwykłego peak limiting (ograniczania szczytów) w materiale audio i zapewnia inny sposób regulacji dynamiki. Obcinanie szczytów jest często bardziej przejrzystym procesem, dlatego też realizatorzy, zajmujący się masteringiem, lubią z niego korzystać. Pomimo potężnego silnika, Classic T-RackS Clipper jest łatwy w użyciu i ma tylko 3 pokrętła: Gain, Slope i Output.

Classic T-RackS Multi-Band Limiter
Kiedy włączasz na danej ścieżce limiter, to często przydałoby się uzależnić siłę jego działania od zakresu częstotliwości, tak aby wpływał na określone pasmo bardziej niż na pozostałe. Classic T-RackS Multi-Band Limiter dzieli sygnał na 3 zakresy i pozwala na ustawienie punktów podziału pasma, określając ich granice. Każde pasmo ma osobną regulację progu i poziomu. Classic T-RackS Multi-Band Limiter daje Ci dokładną kontrolę nad sygnałem audio i pozwala na uzyskanie naprawdę głośnych miksów.

Classic T-Racks Equalizer
Sześciopasmowy korektor parametryczny, dający Ci elastyczność działania i wspaniały dźwięk. Typy filtrów: górnoprzepustowy, dolnoprzepustowy, półkowy i środkowoprzepustowy i każde pasmo może być włączane lub wyłączane z układu. Otrzymujesz także precyzyjną regulację częstotliwości i dobroci (Q) oraz możliwość ustawiania parametrów przy pomocy pokręteł lub graficznego wyświetlacza. Jeśli lubisz korzystać z presetów, to Classic T-RackS Equalizer daje Ci ustawienia dla różnych instrumentów i wokali, zapewniając łatwe punkty wyjścia do dalszego dostrajania.

Cudowne brzmienie w programie DAW lub samodzielnie
Możesz otwierać moduły jako osobne wtyczki w programie DAW lub w zintegrowanej wtyczce, mogącej pomieścić maksymalnie 12 modułów w 8 slotach i tworzyć złożone łańcuchy sygnału.
Jeśli chcesz, możesz także uruchomić T-RackS jako autonomiczną aplikację. Jeśli masz IK ARC System 2, to po otworzeniu T-RackS w trybie autonomicznym przetwarzanie ARC zostanie płynnie zintegrowane z łańcuchem sygnału.

Cechy

 • 9 procesorów
 • Moduły mogą być otwierane w powłoce T-RackS lub jako osobne wtyczki
 • Funkcja Custom Shop pozwala na zakup dodatkowych modułów z poziomu programu
 • Kompletna sekcja pomiarowa z miernikami Peak, Perceived Loudness, Perceived Loudness i RMS. Dodatkowo Analizator widma ze wskaźnikami Peak, RMS i Averaging
 • Integracja wersji autonomicznej z przetwarzaniem ARC System 2
 • Wszystkie procesory są dostępne jako osobne wtyczki
 • Natywna obsługa 64-bit
 • Obsługa 32-bit /192 kHz
 • Oversampling o wysokiej wierności zapewniający wysoką jakość przetwarzania dźwięku na całej ścieżce sygnału
 • Technologia SCC™ z połączeniu z unikatową technologią IK DSM™ zapewnia obecnie najbardziej realistyczne emulacje vintage'owego sprzętu.
 • Wyjątkowa łatwość obsługi z presetami bazującymi na stylach, wizualizacją całego łańcucha sygnału, wyłączanie pojedynczego modułu lub całego łańcucha jednym kliknięciem, funkcja porównywania i inne.

Co nowego?
Zgodność z 32-bit i 64-bit AAX. Działa w Pro Tools 11 i pod AAX w Pro Tools 10
Procesory serii Quad, łącznie z Quad Comp, Quad Lim, Quad Image i De-Esser
Nowy British Channel z niewiarygodnie dokładną emulacją sekcji korektora i dynamiki toru jednego z najbardziej legendarnych mikserów wszechczasów
Funkcja Custom Shop, którą można włączyć w ramach T-RackS, pozwalająca na przeglądanie, odsłuchiwanie i zakup nowych modułów z naszej nieustannie poszerzającej się kolekcji

Zapewnij swojemu studiu długie funkcjonowanie z Custom Shop
Kolekcja T-RackS daje Ci szeroki wybór uznanych klasycznych i nowoczesnych procesorów sygnałowych. Ale mocy przetwarzania nigdy za dużo, więc ułatwiliśmy Ci dodawanie jej do kolekcji bezpośrednio z Twojego pulpitu – o każdej porze dnia i nocy. Mówimy tu o T-RackS Custom Shop. Ten wirtualny sklep ze sprzętem jest zawsze otwarty i pozwala na przeglądanie wszystkich procesorów T-RackS, przesłuchiwanie pojedynczych modułów do 72 godzin i kupowanie ich jednym kliknięciem myszy – natychmiast rozszerzając możliwości Twojego studia.
Dostęp do Custom Shop jest prosty. Po prostu włącz darmową aplikację T-RackS Custom Shop – która działa również jako autonomiczny program do masteringu z Twoimi wtyczkami T-RackS – kliknij na link Custom Shop i zacznij przeglądanie. Ciągle dodajemy nowe, fascynujące moduły do asortymentu. Z Custom Shop możesz otrzymać nowy sprzęt, którego szukasz, kiedy tylko chcesz, i zapewnić swojemu studiu długie funkcjonowanie!

Dane techniczne

 • T-Racks Deluxe zawierający pełen zestaw mierników i Custom Shop
 • Działa jako autonomiczna aplikacja lub jako wtyczka
 • W pełni zgodny z Mac OS X (Universal Binary) i Windows (XP / Vista/ 7)
 • Obsługiwane formaty wtyczek: VST, RTAS, AAX i Audio Units
 • Zgodny z ASIO (Windows) i CoreAudio (Mac OS X) – dotyczy wersji autonomicznej (standalone)
 • Konfigurowalny łańcuch miksu/masteringu – uruchamianie do 12 procesorów równolegle/szeregowo
 • Wysokiej jakości oversampling
 • Bardzo precyzyjne i transparentne procesory cyfrowe
 • Precyzyjnie zmodelowane vinage'owe, klasyczne urządzenia analogowe
 • Pełna obsługa kompensacji latencji
 • Presety dla modułu i globalne
 • Wiele różnych krzywych Fade In i Fade Out (dotyczy wersji autonomicznej)
 • Wiele Snapshotów, niezależnych dla każdego pliku audio (dotyczy wersji autonomicznej)
 • Obsługa częstotliwości próbkowania do 192 kHz
 • Obsługa wielu formatów plików wejściowych i wyjściowych (Wav, Aiff, sd2, Apple Caf, Flac, MP3), częstotliwości próbkowania i rozdzielczości
 • Wysokiej jakości przetworniki częstotliwości próbkowania i głębi bitowej
 • Przetwarzanie pojedynczych lub wielu plików audio naraz (dotyczy wersji autonomicznej)
 • Własne technologie firmy IK: DSM™ i SCC™, zapewniające wyjątkowo dokładne cyfrowe emulacje analogowych urządzeń
 • Natywna zgodność z 64-bitowymi aplikacjami i systemami operacyjnymi
 • Lista procesorów
 • Vintage Tube Compressor/Limiter Model 670
 • Vintage Tube Program Equalizer
 • Opto Compressor
 • Brickwall Limiter z inteligentnym działaniem wieloalgorytmowym
 • Linear Phase Equalizer
 • Classic T-RackS Compressor
 • Classic T-RackS Multi-Band Limiter
 • Classic T-RackS Clipper
 • Classic T-Racks Equalizer
 • Mierniki
 • Wiele precyzyjnych mierników szczytów (Peak Meter), peak hold i cyfrowe wskaźniki Over
 • Miernik głośności (Perceived Loudness)
 • Miernik poziomu RMS
 • Szybki Phase-Scope (miernik zgodności fazowej) ze zmianą trybu wyświetlania
 • Analizator widma z wyświetlaniem poziomów Peak, RMS i Average

Wymagania systemowe
Mac® (Procesor 64-bitowy, 32- lub 64-bitowy Mac OS)
Wymagania minimalne: Procesor Intel 1,5 GHz, 1 GB pamięci RAM, Mac OS X 10.6 lub nowszy.
Obsługiwane formaty wtyczek: Audio Units, VST, RTAS, AAX (32- i 64-bitowe).
Wskazówka: na systemach 64-bitowych wtyczka działa także w trybie 32-bitowym.

Windows® (32- i 64-bitowy)
Wymagania minimalne: Procesor Intel® Pentium 4® 2.4 GHz lub Intel® Core™ Duo lub AMD Athlon™ 64,
1 GB pamięci RAM, Windows® XP, Windows® Vista, Windows® 7 lub Windows® 8.
Obsługiwane formaty wtyczek: VST, RTAS, AAX (32- i 64-bitowe).
Wymagane połączenie z Internetem, gdyż wszystkie operacje w Custom Shop bazują na połączeniu z siecią.

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Błąd?

:
:
: